Окупанти зменшують присутність на території Запорізької АЕС, – ГУР

10:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Окупаційний контингент Росії поступово залишає територію Запорізької атомної електростанції в Енергодарі. Персоналу, що залишається там, загарбники наказали: якщо виникнуть аварійні ситуації – звинувачувати в усьому Україну.

Про це свідчать останні дані української розвідки, які опублікувала пресслужба ГУР Міноборони України, пише OBOZREVATEL.

Зазначається, що одними з перших зі станції поїхали троє співробітників “Росатому”, які керували діями росіян. Також рекомендації евакуюватися отримали українські співробітники, які підписали контракт із цією російською компанією.

Згідно отриманих вказівок, вони мають покинути територію ЗАЕС до 5 липня. Бажаним напрямком є тимчасово окупований Крим.

Окупанти зменшують присутність на території ЗАЕС, персоналу дали "особливу" вказівку – ГУР

“На сьогодні відомо про від’їзд на півострів начальниці юридичного відділу Манцурової, головного інспектора Штатського та заступника станції із забезпечення Губарева”, – інформує ГУР.

За даними розвідки, також на території ЗАЕС і в місті-супутнику станції Енергодарі поступово зменшується кількість російських військових патрулів.

“Персоналу, що залишається на станції, дано вказівку “в разі будь-яких аварійних ситуацій звинувачувати Україну”, – додали в ГУР МО.

За інформацією голови Головного управління розвідки генерала Кирила Буданова, російські окупанти повністю здійснили підготовку до теракту на Запорізькій АЕС. Зазначається, що техніку з вибухівкою загарбники розмістили біля четвертого та шостого енергоблоків станції.