Окупанти потрапили в “пастку” на Кінбурнській косі, – Гуменюк

18:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Кинбурну электроснабжение, новости, ОГА, Ким, Кинбурн, коса, электроснабжение,

Українські воїни загнали російських окупантів у пастку на Кінбурнській косі. Захисники методично працюють над створенням “снарядного голоду” у загарбників, що перебувають у цій останній окупованій російськими окупантами частині Миколаївської області. Воїни Сил оборони намагаються взяти під контроль шляхи, якими загарбники на Кінбурні отримують постачання.

Про це розповіла начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, пише Obozrevatel.

За її словами, українські воїни методично й ефективно беруть під контроль не лише частини території Кінбурнської коси, а й її сполучення з материковою частиною Херсонщини, звідки загарбникам на півострові надходять снаряди. Результатом успіхів українців став “снарядний голод” окупантів на Кінбурнській косі та зниження кількості обстрілів з її території по підконтрольних районах України.

“Наша продуктивна робота по Кінбурнській косі має хороші результати, зокрема за минулу добу жодного обстрілу навіть в акваторії Дніпробузького лиману не було. Це говорить про те, що у ворога дійсно суттєвий голод боєприпасів на тій ділянці місцевості, їм важко туди підтягувати резерви навіть вже тому, що ми намагаємося брати під контроль не тільки частини самого півострова, а й сполучення з материком, там, де ворог використовує ці маршрути для підтягування боєприпасів і озброєння”, – сказала Гуменюк.

Вона наголосила, що зі значної частини півострова вже виїхало місцеве населення, однак ближче до материка загарбники досі використовують цивільних як живий щит.