Окупанти перестали пропускати евакуаційний транспорт із Херсонської й Запорізької областей – Мінреінтеграції

15:41

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Энергодар

Можливість виїхати з окупованих Росією територій Херсонської й Запорізької областей майже вичерпано. Про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 25 жовтня повідомляє у Facebook.

Окупанти фактично перестали пропускати евакуаційний транспорт: вони вимагають “ліцензії” у перевізників, проводять процедуру зняття відбитків пальців, обшуки автомобілів і перевірки телефонів, ідеться у повідомленні.

“Як результат – за останній місяць вдалося виїхати лише невеликій кількості людей, раніше стільки виїжджало за 1–2 доби. З Херсонської області евакуювалося понад 1,3 тис. осіб, із Запорізької області – близько 1,4 тис. громадян”, – повідомили у Мінреінтеграції.

Там зазначають, що обов’язковий виїзд зі звільнених територій, де напередодні зими неможливо відновити системи життєзабезпечення, навпаки, зростає. З Донбасу до безпечніших регіонів України у жовтні виїхало понад 5 тис. українців, із яких більш ніж 700 дітей і понад 500 осіб з інвалідністю.

Загалом із деокупованої території Донбасу виїхало майже 1,1 млн мирних громадян.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/war/okupanti-perestali-propuskati-evakuatsijnij-transport-iz-hersonskoji-ta-zaporizkoji-oblastej-minreintegratsiji-1632703.html