Окупанти на Миколаївщині пошкодили або зруйнували 92 медичні заклади

8:14

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На Миколаївщині пошкоджені частково або повністю 92 медичні заклади. Але медпрацівники  все одно намагаються надавати необхідну допомогу.

Про це “Суспільному” розповів заступник очільника Миколаївської ОВА Юрій Гранатуров.

“Всі об’єкти, які зазнали якихось пошкоджень, руйнувань, будуть відновлені. А де потрібне буде капітальне будівництво, то згідно з планом відновлення, який у нас уже затверджений, ми очікуємо фінансування на наступний рік. Ми працюємо з великою кількістю міжнародних інститутів, організацій, які надають нам необхідну допомогу”, — розповів він.

За словами Гранатурова, лікарні на деокупованих територіях відновили роботу.

“Гроші є, заробітна плата виплачується медикам і та, коли вони були в окупації. Ми вже відправили одну швидку допомогу, вчора отримали іншу, які будуть працювати на Снігурівську лікарню”, — сказав заступник начальника ОВА.

На Миколаївщині немає жодної лікарні, яка б була енергетично залежною від електромережі.

“Ми маємо можливість перемикатися під час виключення електроенергії на генератори різної потужності. Щоправда, ще потрібно розв’язувати питання з паливом, ці питання складніші”, — розповів Гранатуров.

Деякі медзаклади Миколаївщини розташовані у районах віддалених від лінії фронту, але з перших днів війни працюють на повну потужність для допомоги і військовим, і цивільним.