Окупанти бояться HIMARS та пересувають сили глибше в тил навіть на території РФ

11:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Командування російської армії вирішило посунути подалі від кордону з Україною польовий табір у Бєлгородській області. Загарбники почали боятися ударів української високоточної зброї не тільки в тимчасово захоплених містах України, а й на території самої Росії.

Про це повідомило видання Defense Express, пише OBOZREVATEL.

Як зазначається, росіяни посунули польовий табір двох підрозділів 6-ї армії західного військового округу, який дислокується у Бєлгородській області.

Так, загарбники перемістили свій табір із селища Комсомольский, що орієнтовно розташоване у 22-23 км від кордону з Україною, до селища Хохлово (50-51 км від України).

“Фактично ворог таким чином хоче розташувати свої війська якомога далі від високоточної української зброї. Разом з тим, щоб цей табір опинився поза зоною ракетних систем HIMARS, РФ має “відсунути” його ще щонайменше на 30-40 км”, – пише видання.

Журналісти зазначили, що цей факт вкотре підтверджує, що лише сама наявність в української армії американських ракетних систем HIMARS  додає окупантам головного болю.

Раніше військовий експерт Владислав Селезньов заявив, що армія Росії накопичує сили для нового удару проти України, але окупанти зіткнулися з проблемою захисту своєї “орди”, своїх сил та засобів від новітнього озброєння, яке отримала Україна, зокрема від HIMARS. Ворог метається, змінює плани на ходу, змушує своїх солдатів переходити одні й ті самі мости у прямому та зворотному напрямку, зазначив експерт в інтерв’ю OBOZREVATEL.

За його словами, Україна перехопила ініціативу, через що ворог змушений “рефлексувати”, відволікатися на нові виклики та провалювати власні плани.