Одна сторінка з життя миколаївської громади

7:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Часом в Фейсбуці можна знайти багато цікавої інформації про життя, яке просто кипить у миколаївській громаді. Ось і приклад: пост та світлини нашої городянки, фотохудожниці Ольги Волкової.
“Час стрімко спливає… За два тижня вже й Великдень. Пропоную трошки неопублікованих кадрів зі зьомки дівчатат – Любави Запесочної, майстрині народної творчості, та Наталі Ємельянцевої, волонтерки та господині садиби-музею українського побуту “Сузір’я степу”. Майстер-клас від пані Любави по розпису великодніх яєць.
На цих світлинах також можна роздивитися прикраси, які колекціонує пані Наталя. Вони вже неодноразово ставали у нагоді при створені образів для фотосесій у національному одязі – тому самому, який при наступі російських військ пані Наталя змогла вивезти з херсонського напрямку, на якому розташована садиба. Сама садиба-музей постраждала від обстрілів але вціліла і поступово, зусиллями господині, повертається до життя.
Нагадаємо: за юліанським календарем, за яким святкує всі свята Православна Церква, Великдень 2023 року припадає на 16 квітня.

За григоріанським календарем святкують католики, тому у них Великдень 2023 року припаде на 9 квітня.