
Вчора, 19 травня, національний природний парк «Білобережжя Святослава» з візитом відвідав відомий французький фотограф Ів Лакруа, який працює над довгостроковими документальними фотопроєктами, зокрема у деокупованих та прифронтових частинах України.
Ці проекти включають соціальну, культурну і екологічну складову. Візит приурочений до екологічного розділу фотокниги про Україну. Він включатиме прямий та опосередкований вплив війни на природні екосистеми та їх складові – флору та фауну. Саме тому гості відвідали територію Покровсько-Хуторського ПНДВ – озеро Солонець-Тузли та його околиці (Коблівська ОТГ), ознайомилися з особливостями гідрологічного режиму озера, унікальною флорою та фауною цього гідрологічного заказника. Особливу увагу звернули на необхідність збереження рідкісних видів флори та фауни, а також створення штучних гніздівель для птахів, які дозволять відновити їх популяції, що зазнали шкоди в результаті військових дій. Також побували і в адміністративному приміщенні парку в м. Очаків, прослухали цікаву інформацію від наукових співробітників стосовно авторської методики підрахунку площ, які вигоріли від пожеж, за допомогою супутникових знімків на території окупованого Кінбурнського півострова, оглянули пошкоджені приміщення, поспілкувалися з колективом про працю в прифронтових умовах.
Спілкування пройшло в дружній атмосфері, розглянули напрямки подальшої співпраці в сфері відновлення порушених природних екосистем.
Адміністрація та співробітники парку дякують гостям за особливу увагу до екологічних проблем природно-заповідних територій.


