Новий символ стійкості: у зруйнованій квартирі в Миколаєві досі йде настінний годинник (ФОТО)

16:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Обстрел в Николаеве, разрушения, відновлення, восстановление

У п’ятиповерхівці Миколаєва, яку російські окупаційні війська обстріляли в ніч проти 11 листопада, на стіні зруйнованого будинку вцілів та продовжував працювати годинник.

Про це розповіла волонтерка Леся Рудченко на своїй Instagram-сторінці.

“Я залишу тут і в серці. Тому що побачила це своїми очима. І це вже не стерти. Годинник Миколаєва. Він не стоїть, він рахує хвилини, до перемоги. Як і ми не стоїмо, ми живі і будем жити. Тому що ми сильні і стійкі, як шафа в Бородянці, як ваза з фруктами в Дніпрі, як Годинник Миколаєва!”, – написала вона.

Волонтерка додала, що у будинку і надалі продовжують жити люди, тому вона зі своєю командою планує найближчим часом повернутися туди, аби допомогти місцевим.

Нагадаємо, у колишньому “російському” миколаївському театрі, що зазнав ракетного обстрілу рф, вцілів та продовжує грати рояль.

Раніше відомим символом стійкості українців у боротьбі з нелюдською окупаційною російською армією стала кухонна шафка у Бородянці. Вона вціліла і залишилася висіти на стіні зруйнованої багатоповерхівки. Співробітники Національного музею Революції Гідності демонтували шафку, тепер вона стала надбанням музею.