Новий міністр оборони Німеччини: ФРН продовжить підтримувати Україну, зокрема постачанням зброї

13:47

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Борис Писториус

Німеччина продовжить підтримувати Україну у війні з РФ, зокрема зброєю. Про це після церемонії з військовими почестями в міністерстві оборони Німеччини заявив новий очільник відомства Борис Пісторіус, повідомляє Reuters.

Сьогодні, 19 січня, Пісторіус має зустрітися зі своїм американським колегою Ллойдом Остіном, а завтра голови міністерств оборони з близько 50 країн зберуться на німецькій авіабазі Рамштайн, щоб обговорити військову допомогу Україні.

“Це не звичайні часи, у нас вирує війна в Європі. Росія веде жорстоку війну на знищення суверенної країни, України”, – сказав Пісторіус.

“Наше завдання наразі – зробити Бундесвер сильним. Це стримування, ефективність і готовність. Також маємо продовжувати підтримувати Україну, зокрема матеріалами Бундесверу”, – додав він.

Пісторіус також сказав, що реформування збройних сил Німеччини є величезним завданням, як оголосив канцлер Олаф Шольц невдовзі після того, як Росія вторглася в Україну в лютому минулого року, заявивши, що реформою нехтували протягом останніх кількох десятиліть.

“Моєю роботою буде досягти відчутного прогресу”, — сказав він.