Нові автобуси для Миколаєва: відновлено співпрацю з ЄІБ

7:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

кредит на покупку автобусов, новости, автобусы, Николаев, Сенкевич, Николаевпасстранс, перевозки, троллейбусы, Николаевводоканал, водоканал, кредит, финансы, ЕИБ, Кабмин, правительство, Минфин, министерство финансов, кабинет министров

Миколаїв поновлює співпрацю з Європейським Інвестиційним Банком в рамках проєкту придбання для міста низькопідлогових автобусів. Упродовж року планують провести процедуру закупівлі, щоби до кінця 2023-го містяни вже користувалися сучасним пасажирським транспортом.

Про це повідомив директор КП “Миколаївпастранс” Олексій Ушаков в ефірі Українського радіо Миколаїв. 

Паралельно триває робота з іншими іноземними партнерами щодо постачання до Миколаєва додаткових одиниць автотранспорту. Нагадаємо, днями місто отримало три автобуси Mercedes Citaro великої місткості. Після оформлення документів вони вийдуть на маршрути.

Зі слів Олексія Ушакова, щодня пасажирські перевезення забезпечують 20 одиниць транспорту КП “Миколаївпастранс”. Останнім часом пасажиропотік відчутно зріс, тож фахівці відстежують попит містян на різних маршрутах, щоб оперативно реагувати на потребу. Зокрема, щоби розвантажити перевезення до Корабельного району, в години пік запустили автобуси більшої місткості. Якщо цього буде недостатньо, кількість транспорту збільшать.

Користуючись нагодою, керівник повідомив, що на підприємстві спостерігається нестача водіїв категорії Д та запросив бажаючих приєднатися до колективу. До повномасштабного вторгнення на “Миколаївпастрансі” працювали 55 водіїв, нині ж залишились 40. Частина вступила до лав ЗСУ, хтось виїхав із міста. Днями було оголошено про десять вакантних посад. Резюме просять надсилати на електронну адресу: mykolaivpastrans@gmail.com. Контактний телефон: 0507680483.