Нова пісня присвячена Збройним Силам України

14:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Сьогодні на Youtube та на сторінці Зразково-показового оркестру ЗСУ у Фейсбуці з’явився новий відеокліп та текст до нього.
“22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою. Це об’єднало українців, землі яких з історичних причин були поділені різними країнами, в єдину соборну державу. Сьогодні, з усвідомленням власної відповідальності за майбутнє України, наші захисники зі зброєю в руках забезпечують мир та спокій наших громадян. Завдяки їх самовідданості, мужності, героїзму Збройні Сили України стримують російського агресора. І в цей день вокально-інструментальний ансамбль “НЕЗЛАМНІ” та солістка заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України презентують для вас авторську пісню “Збройні Сили України”!
Начальник оркестру – художній керівник – полковник Ігор Биковський.
Музика та слова – Ольга Ярова. Відео – Олександр Федоров”.
Пісню написала наша землячка Ольга Ярова, солістка цього оркестру. Нагадаємо: вона – донька миколаївського композитора Тетяни Ярової, яка раніше також написала декілька патріотичних пісень, і Ольга виконувала їх у супроводі оркестру ЗСУ.
“Це моя перша пісня, і вона – про головне, про наші Збройні Сили України!
Непереможні, відважні, наша надія, сила, міць і захист!
Низький уклін Вам, вдячність і СЛАВА!” – написала Ольга Ярова на своїй сторінці FB.
 Додамо: аранжування музики виконав Микита Горшков, зведення – Олександр Малюк.