Німецька міністерка назвала саміт “Росія – Африка” піар-шоу Путіна

9:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Саміт “Росія – Африка”, який проходить 27−28 липня в Санкт-Петербурзі, є нічим іншим, як піар-шоу російського диктатора Володимира Путіна. В РФ заявляють, що вони – “антиколоніальна країна”, але їхні дії демонструють абсолютно протилежне.

Про це заявила міністерка економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свенья Шульце, повідомляє ZDF. Вона застерегла африканські країни проти тіснішої співпраці з Росією та її президентом Володимиром Путіним.

“Той, хто обіцяє африканським країнам дешеву російську пшеницю і при цьому бомбить українські зернові порти, хоче не боротися з голодом, а лише створювати нові залежності”, – зазначила Шульце.

За її словами, Росія тільки на словах є “антиколоніальною країною”, на ділі ж її дії в Африці спрямовані на залежність і експлуатацію.

“Росія поводиться лише в риториці антиколоніально, насправді її дії в Африці спрямовані на залежність”, – наголосила Свенья Шульце.

Коментуючи журналістам саміт “Росія – Африка”, німецька міністерка підкреслила: “Це піар-шоу Путіна”.

На саміті “Росія – Африка” РФ хоче розширити співпрацю з країнами континенту. Також у центрі уваги російські поставки зерна та добрив до африканських країн після того, як Москва скасувала угоду про транспортування зерна з України через Чорне море.

Росія продовжує обстрілювати порти навколо Одеси, унеможливлюючи завантаження кораблів.