Ніхто не хотів помирати. У Росії виникли проблеми із набором екіпажу для корабля “Адмірал Чабаненко”

16:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Росії виникли проблеми з формуванням екіпажу великого протичовнового корабля “Адмірал Чабаненко”. Люди не хочуть підписувати документ про готовність до участі у “спеціальній військовій операції” на території України.

Про це повідомив журналіст Роман Цимбалюк, пише OBOZREVATEL.

Він зазначив, що корабель був спущений на воду ще 1992 року, проте з 2014 року перебуває на модернізації. До кінця 2022 року його планували передати до складу флоту, але наразі низка робіт все ще не виконана – насамперед, командування Військово-морського флоту РФ не може сформувати екіпаж.

За даними журналіста, у ВМФ стверджують, що пункт про участь у “СВО” – нібито лише формальність, але враховуючи масове залучення моряків до бойових дій як піхоти, люди бояться підписувати такі документи.

Нагадаємо: ще у серпні в ГУР Міноборони України повідомляли, що російські війська намагаються доукомплектувати свої піхотні частини фахівцями зі складу ракетних військ та військових моряків. Однак бажання взяти участь у війні проти України висловив бажання лише 1% військовослужбовців від загальної кількості необхідного особового складу.

Зазначається, що командири з’єднань та частин морської піхоти ЗС РФ скаржаться на втрату можливостей, необхідних для виконання завдань під час морських десантних операцій через використання їхніх військових не за призначенням.