Нічна атака на Одесу: врятовано 10 людей

10:21

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Рятувальники звільнили 10 людей, зокрема двох дітей, що були заблоковані на верхніх поверхах будинку в Одесі, після російської атаки в ніч проти 3 липня. Нині відомо про щонайменше чотирьох потерпілих. Про це повідомило Головне управління ДСНС України в Одеській області в Facebook.

Під ударом опинилась дев’ятиповерхівка, пожежі охопили квартири на 7-му, 8-му та 9-му поверхах.

“Евакуйовано 50 мешканців будинку. За допомогою спеціальної техніки з верхніх поверхів врятовано 10 осіб, з них 2 дітей. За попередньою інформацією постраждали 4 особи”, – мовиться в повідомленні.

Поряд з будинком розгорнуто Пункт Незламності ДСНС, на місці працюють психологи.

“Рятувальниками, за допомогою сейсмографічного прибору, встановлено контроль за рухом зруйнованих конструктивних елементів житлового будинку, щоб не допустити обвалення небезпечних уламків на особовий склад. Роботи з ліквідації тривають”, – ідеться в дописі ДСНС.

Голова міста Геннадй Труханов на своєму Telegram-канал також розповів про потерпілих. За його словами, до лікарні госпіталізовано трьох постраждалих.