Незалежності України виповнюється 29 років

7:00

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Сенкевич А.Ф.

29 років тому наша країна задекларувала своє право і бажання бути незалежною. Але весь цей час все ще триває боротьба.
Ми боремося проти старої системи і з новими схемами, проти одних політичних партій і за старі обличчя в новому «одязі». Тоді як боротися варто лише за Украіїну, за мир на ії теренах, за спокійний завтрашній день і високі стандарти життя. Щоб кожен із нас, вдома чи закордоном, міг із гордістю показати украіїнський паспорт, розгорнути жовто-блакитний прапор і сказати: «Я – українець!» Це – не мрія, не пуста декларація, це – мета. Шлях до неї ми торуємо кожного дня, всі разом.
І я сьогодні вітаю з Днем Українського Прапора і з Днем Незалежності всіх миколаївців: і тих, хто захищає свою землю і своє місто на сході країни, і тих, хто став на першу лінію боротьби з пандемією страшної хвороби, і тих, хто тільки починає свій свідомий шлях навчанням у вишах міста, і тих, хто сьогодні вже передає свій досвід молодшому поколінню, і тих, хто щодня працює на користь своєї країни.
Бажаю вам добробуту і миру, спокою і здоров’я, любові і злагоди. Ми разом побудуємо сильну, по-справжньому незалежну Україну.
Слава Україні!
Миколаївський міський голова
Олександр Сєнкевич.