Не було вибору: стала відома причина відмови Усика від титулу абсолютного чемпіона світу

23:54

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Український чемпіон Олександр Усік (22-0, 14 КО) опинився у безвихідній ситуації та був змушений відмовитися від титулу Міжнародної боксерської федерації (IBF). Ця організація погодилася санкціонувати бій нашого співвітчизника з Тайсоном Ф’юрі (34-1-1, 24 КО) за всі пояси суперважкого дивізіону за умови, що переможець негайно проведе обов’язковий захист.

Про це на порталі Substack пише відомий боксерський інсайдер Ден Рафаель. Претендентом на пояс IBF був Філіп Хргович (17-1, 14 КО) із Хорватії. Він погодився надати можливість Усику та Ф’юрі визначити абсолютного чемпіона світу, після чого битися з переможцем або забрати пояс, що став вакантним.

Саме тому відразу після перемоги українця над британцем передбачалося, що Усика позбавлять пояса IBF протягом тижня. Однак Хргович несподівано програв Данієлю Дюбуа (21-2, 20 КО), який став тимчасовим чемпіоном, що й затягнуло вирішення питання зі статусом Олександра.

Тепер Дюбуа визнано володарем повноцінного поясу IBF і 21 вересня він проведе його захист у поєдинку проти співвітчизника Ентоні Джошуа (26-3, 23 КО), а Усик через три місяці після цього поб’ється у реванші з Ф’юрі. У разі перемоги українець зможе повернути собі титул абсолютного чемпіона, побившись з Джошуа чи Дюбуа.