Національний мультипредметний тест. На Миколаївщині понад 6 тисяч абітурієнтів зареєструвалися для проходження

10:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Українські абітурієнти з 26 травня починають отримувати запрошення-перепустки з датою, часом і місцем проходження Національного мультипредметного тесту. У Миколаївській області на тестування загалом зареєстровані 6 217 абітурієнтів.

Про це  Суспільному розповів директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Максим Кирпенко.

За його словами, комп’ютерне тестування дає можливість одночасно зібрати абітурієнтів та мінімізувати скупчення людей.

“Фактично учаснику потрібно один раз з’явитися на пункт тестування, щоб пройти тестування. І це пришвидшує цю процедуру, це мінімізує велике скупчення дітей. В умовах війни фактично — це дає можливість доволі оперативно, використовуючи той самий інструментарій, що і на зовнішньому незалежному оцінюванні, провести перевірку знань-умінь”, — розповів Максим Кирпенко.

Серед закладів, які долучилися до підготовки та організації Національного мультипредметного тесту – миколаївські університети, що постраждали від російських обстрілів.

Відповідальна секретарка приймальної комісії Чорноморського національного університету імені Петра Могили Вікторія Чорна говорить, що разом з колегами допомагала абітурієнтам зареєструватися на мультитест.

За її словами, два предмети є обов’язковими – українська мова і математика, третій на вибір.

Приймальна комісія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова теж взяла участь у підготовці до мультитесту, розповідає її відповідальний секретар Аркадій Проскурін.

“На базі нашого університету був створений пункт реєстрації учасників Національного мультипредметного тесту 2023-го року. Допомогли ми зареєструвати – як офлайн, так і онлайн –  приблизно 50 майбутніх вступників”, — наголосив Аркадій Проскурін.