Національні Ігри нескорених 2023 року відбулися у Львові

15:21

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

24 військових та ветеранів, які отримали поранення під час виконання бойових завдань, представлятимуть Україну на Іграх Нескорених-2023, — Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту.

Національний відбір до збірної України на Іnvictus Games відбувся у Львові. У ньому взяли участь 223 учасники з усіх регіонів України. Спортсмени змагалися у дев’яти дисциплінах: стрільбі з лука, легкій атлетиці, велосипедному спорті, пауерліфтингу, веслуванні у приміщенні, волейболі сидячи, плаванні, настільному тенісі та баскетболі на візках.

Упродовж трьох наступних місяців спортсмени збірної України проходитимуть посилену підготовку до Invictus Games-2023, які відбудуться з 9 по 16 вересня у німецькому Дюссельдорфі.

Invictus Games (з англ. — «Ігри непереможних») — міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх і діючих військовослужбовців, поранених або інвалідів на службі. Аналогічні параолімпійським іграм, ці змагання проводяться в різних країнах з 2014 року з ініціативи британського принца Гаррі (який нині носить титул герцога Сассекського).

Україна вперше виступила на цих змаганнях у 2017 році в Торонто (Канада). У 2022 році на Invictus Games у Гаазі (Нідерланди) збірна України виборола 16 медалей.

Слава Героям українського спорту!