Наступного року в Україні може зупинитись виробництво яєць

10:22

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В Україні наступного року прогнозується зупинка виробництва яєць, що призведе до дефіциту продукту. Це станеться, якщо не вдасться відновити поголів’я курей. Про це пише BusinessUA.

Як пояснив власник агрохолдингу UkrLandFarming Олег Бахматюк, наразі яйця несуть постарілі птахи, які не можуть забезпечувати необхідних обсягів. Через що яйця різко здорожчали.

«Поголів’я старіє – коли наш інкубатор був на окупованій території, ми не могли завести батьківське поголів’я та інкубувати яйце. Зараз курка вмирає. Ми тримаємо старих курей, щоб на ринку не було ще більшого дефіциту. Якщо не відновити поголів’я, то наступного року відбудеться ще більша катастрофа. Яєць не буде взагалі», — зазначив власник агрохолдингу.

Своєю чергою, речниця Донецької обласної військової адміністрації Тетяна Ігнатченко поінформувала, що через регулярні обстріли птахофабрики «Фенікс» у Слов’янському районі, там загинули 800 тис. голів птиці.

Росіяни бомбили пташник доти, доки не знищили буквально все. Перебили комунікації, розбили обладнання — і, відповідно, загинули всі птахи. А ця фабрика щодня давала по пів мільйона яєць.