Наступного року місто продовжать очищувати від незаконної реклами та МАФів

9:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Наступного року у Миколаєві продовжать демонтаж рекламних бордів та МАФів. Першочергово зносити будуть покинуті кіоски і аварійні об‘єкти.

Про це в інтерв’ю ТРК НІС-ТБ розповів директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції міської ради Андрій Єрмолаєв.

З початку повномасштабної війни половина працівників департаменту разом з керівником несуть службу в лавах ЗСУ. Попри це робота відомства не зупинилася. За 2022 рік у Миколаєві знесли понад 50% бігбордів. Все демонтоване стало протитанковими їжаками, конструкціями для захисних укріплень.

Наступного року робота триватиме. Департамент проведе перевірку документації, визначить перелік об’єктів, які не мають відповідних дозволів та підлягають демонтажу.

Як зазначив Андрій Єрмолаєв, підприємцям будуть йти назустріч, адже в умовах війни не всі мали змогу продовжити оренду. Не чіпатимуть ті кіоски, в яких працюють люди.

Що стосується бігбордів, за словами директора департаменту, зараз вони не актуальні. До того ж, власники не можуть підтримувати рекламні конструкції у нормальному стані.