Настоятель Киево-Печерскої Лаври був затриманий на кордоні при спробі вивезти церковні цінності

8:25

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Очільник Києво-Печерської Лаври Петро Лєбєдь, відомий як митрополит Павло, був затриманий на кордоні.

Про це повідомляє Інформаційний Потік.

Владику Павла було спіймано при спробі контрабандного вивезення церковних цінностей. Документи на супровід церковного майна він виписав собі сам.

Скільки було вивезено протягом його поїздок раніше, наразі не відомо.

Цією справою вже займаються правоохоронні органи.

Настоятель Киево-Печерскої Лаври митрополит Павло був затриманий на кордоні на спробі вивезти церковні цінності (ФОТО) 1
Настоятель Киево-Печерскої Лаври митрополит Павло був затриманий на кордоні на спробі вивезти церковні цінності (ФОТО) 3

Зважаючи на першоджерела цієї інформації, можна зробити висновок про те, що скандальний церковник намагався вивезти цінності в Білорусь.

Митрополит Павло – архієрей Української православної церкви (Московського патріархату), митрополит Вишгородський і Чорнобильський, намісник Успенської Києво-Печерської лаври.

26 червня 1989 року в Троїцькому кафедральному соборі Луцька архієпископом Волинським і Ровенським Варлаамом пострижений в чернецтво з ім’ям «Павло». 30 травня 1992 року архієпископом Волинським і Луцьким Варфоломієм зведений у сан архімандрита.

З 1994 року – намісник Успенської Києво-Печерської лаври. З 2009 року – член Міжсоборної присутності Російської православної церкви.

Антиукраїнський пропагандист, противник незалежності українського православ’я від РПЦ. З 2008 року був депутатом Київської міської ради від Партії регіонів. Cкандально відомий через свою любов до дорогих автомобілів та небажання дотримуватися правил дорожнього руху, через що митрополита прозвали «Паша-Мерседес».