Насправді мер Одеси проти компромісів з Путіним

10:25

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Міський голова Одеси Геннадій Труханов спростував повідомлення про те, що він ніби прагне компромісів з Путіним.

Він назвав це “провокацією рашистів” та “вкиданнями в російських пабліках” які, на жаль, передрукувала ціла низка українських ЗМІ.

“Це є брехнею від першого до останнього слова. Можу лише з задоволенням зазначити, що ЗМІ кремлівських окупантів вдаються до фейків, мета яких очевидна – схилити Україну до переговорів.

Щоб уникнути подальших ідіотських маніпуляцій, вимушений коротко повторити ті ж слова, які я говорю з 24 лютого – окупанти мають бути вигнані з усієї території нашої країни. Ми будемо боротись до нашої остаточної Перемоги.
Усі переговори – після того, як росіяни покинуть нашу землю.

В Україні сталася безпрецедентна консолідація суспільства. Ми всі єдині, як ніколи. Спроби російської пропаганди посіяти розкол у наших лавах – приречені, – написав мер Одеси та запропонував журналістам перевіряти першоджерела, щоб не вестися на російські фейки.

Нагадаємо, раніше з посиланням на інтерв’ю Труханова італійському виданню “Corriere della Sera” було розповсюджено інформацію, що він прагне компромісів з РФ та впевнений, що Росія має в планах захоплення Одеси, причому, не руйнуватиме її, як наприклад, Харків.