Наші глечики – це Сонце і Земля!

11:06

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Український глечик – символ єднання чоловічої та жіночої енергії, а також Сонця і Землі. Завдяки цьому гармонійному єднанню, господарі завжди матимуть хатній достаток, благополуччя та міцне здоров’я.
“Глечик – символ здоров’я” – саме така тематика була обрана для майстер-класу, який відбувся 30 березня у Центральній міській бібліотеці імені М. Кропивницького при підтримці дружнього до жінок та дівчат простору “Вільна” .
До творчого процесу долучилася Культурно -мистецька асоціація “Арт-спокуса”, а значить, було цікаво.

“Сьогодні мені допомагала майстриня Олена Поліщук. Ми вирішили запропонувати присутнім панянками створити для себе кулон, який би випромінював енергію “здоров’я”. Майстриня Олена підготувала керамічні заготовки у вигляді глечика і ми почали чаклувати.
Спочатку кожна учасниця розробила власний ескіз малюнку. У декорі не було нічого зайвого – усе мало своє значення. Кожна крапка, квітка, трикутники, кола, рисочки, грона й навіть обраний колір несли певну інформацію. Далі графічний орнамент перенесли на керамічний кулон. Малювали пензлем, фарбами та лайнером.


Робота видалась доволі копіткою, адже вимагала від панянок багато зосередженості і точності. В процесі вчилися, як правильно змішувати кольори, вправно працювати пензлем та будувати композицію.
Коли побачили результат – усі були задоволені своїм мистецтвом. Кожна панянка натхненно розповідала про символи, які закодувала у візерунках”, – розповіла керівник “Арт-спокуси” Валентина Кривцова.