Наш ДЖАЗ біля ВОДИ на ЗАХОДІ СОНЦЯ – тепер щонеділі

13:16

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Відтепер щонеділі – ціле літо, до початку вересня – на *8 причалі у Миколаєві відбуватимуться концерти у виконанні гурту “Performance BIG BAND“. Під час події збиратимуть гроші на потреби Збройних сил України.

Про це розповіли кореспонденти Суспільного, які 23 червня 2024 року поспілкувались з керівником “Performance BIG BAND” Володимиром Алексєєвим.

Перший захід стартував другого червня. Тоді, каже Алексєєв, люди залишили позитивний відгук.

“Ми вирішили, що нам цікаво це продовжувати. На першому концерті був міський голова Олександр Сєнкевич. Він теж підійшов і сказав: “Володя, дуже класно, що стільки людей, ми б хотіли теж, щоб такі заходи відбувалися”. Збіглися побажання містян і пропозиція міської ради. Вона теж вирішила підтримати й виділити невеликий бюджет на це”, — розповідає Алексєєв.

“Спека спала, треба кудись вийти – там де люди, там де музика. Тому що, знаєте, настрій такий, що перемога скоро, ми її чекаємо, і щоб вона прийшла скоріше – люди тут і збираються і слухають музику. Треба бути з людьми”, – відзначив директор зоопарку Володимир Топчий, який теж завітав на концерт.

Миколаївчанин Анатолій Крутіков – художник-графік, малює близько 50 років. Отже він вирішив “зафіксувати” цей вечір на папері. Живий малюнок більше дає ефекту та почуттів викликає, ніж просто фотографія, – вважає пан Анатолій.

Нашому городянину Михайлу також сподобалася подія, організована гуртом “Performance BIG BAND”. “Дуже подобається. Вдячні Володимиру та артистам, які сьогодні виступають. Вони приносять людям задоволення задля того, аби допомогти бійцям і також дати розраду нашим людям, які зараз переживають такі часи”, – каже він.

Разом з Володимиром Алексєєвим на концерті виступали: Юрій Руль – саксофон, Мері Л – вокал, Влад Бейзеров – тромбон. За словами Алексєєва, на застріч з музикою прийшли понад 1000 миколаївців.

 

Керівник гурту Володимир Алексєєв. Суспільне Миколаїв/Федір Бондар