Наразі в Миколаєві перебувають лише 22% учнів шкіл

7:26

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

школа, класс, карантин, ОРВИ, грипп, карантин до лета

У міських закладах освіти зареєстровано понад 44 тис. школярів, що на 1932 менше ніж торік. При цьому лише 22 відсотки дітей знаходяться на території міста. 14 відсотків – у Миколаївській області, 25 відсотків у інших областях України, 39 відсотків за кордоном.

Про це повідомила начальниця управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Личко на засіданні постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Також стало відомо, що до миколаївських шкіл зараховано 943 учні, які прибули з інших регіонів України або проживають на тимчасово окупованих територіях.

Крім того, в Миколаєві зараз знаходяться 53 відсотки працівників педагогічного складу, в інших областях України перебувають 30 відсотків, а за кордоном – 17 відсотків.

Відповідно до рішення Миколаївського міськвиконкому, освітній процес у новому начвальному році розпочато з використанням технологій дистанційного навчання.

Що ж стотуєсться дитсадків та позашкільних закладів, їзх робота призупинена відповідно до рішення міськвиконкому від 11 червня 2022 року, повідомляє Миколаївська міська рада.