Напад ворога змусив відкласти плани стати лікарем

18:07

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Коли медсестра миколаївської десантно-штурмової бригади звільнялася з військової служби після закінчення контракту, вона й не уявляла, що менше ніж за півроку знову доведеться вдягнути форму. Про це розповідає Генеральний штаб ЗСУ.
«Мені подобалася служба в армії, але я хотіла навчатися далі і планувала вступити до медичного вишу, щоб стати лікарем. Напад ворога 24 лютого змусив мене відкласти ці плани і повернутись у стрій», — зізнається військовий медик Анна.
У медичній роті рідної бригади дівчину прийняли із задоволенням: у справі боротьби проти російської навали кожен справжній фахівець на вагу золота, а тут ще й бойовий медик, перевірена трьома ротаціями в район Операції об’єднаних сил.
Сьогодні, окрім надання медичної допомоги, Анна проводить з десантниками заняття з тактичної медицини, іноді – прямо на бойових позиціях підрозділів. За словами медика, уміння самих бійців зупинити собі кровотечу – одна із найважливіших навичок на полі бою.
«Якими б не були професійними та відважними наші медичні працівники, але коли час йде на хвилини, бойовий медик може просто не встигнути», — переконана Анна.
У миколаївській окремій десантно-штурмовій бригаді служить і батько дівчини, Віктор, який нищить ворожу бронетехніку у складі взводу протитанкових керованих ракет.
«Мій батько справжній патріот своєї країни. Коли він пішов у військо, ні я, ні інші члени нашої родини зовсім не здивувались», – каже дівчина.
Нині батько й донька разом захищають рідну землю від ворожої чуми. Кожен з них робить свою справу гідно, і жоден з них не сумнівається, хто переможе в цій війні!