Набрали 8 млн літрів води на точках видачі «Миколаївоблтеплоенерго»

14:10

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

У травні миколаївці набрали майже 8 млн літрів води на безкоштовних точках видачі «Миколаївоблтеплоенерго»

У травні мешканці Миколаєва набрали понад 7,9 млн літрів безкоштовної очищеної води на точках, облаштованих на базі ОКП «Миколаївоблтеплоенерго». Про це повідомили на підприємстві.

З початку 2026 року вже видано 41,6 млн літрів води, придатної для споживання.

Наразі в місті функціонують 79 точок у всіх районах. Їх обслуговують фахівці ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», дбаючи про якість та безпеку води.

Карту точок та інформацію про якість води можна переглянути за посиланням.

Актуальний графік роботи точок видачі: щодня з 05:00 до 24:00.