На звільнених територіях Миколаївщини відновлюється інфраструктура та надається допомога

17:07

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Станом на сьогодні в Миколаївській області деокуповано вже 48 населених пунктів. Наразі здійснюються невідкладні заходи з відновлення життєзабезпечення на цих територіях, повідомляє Миколаївська ОВА.

Зокрема відновлено електропостачання для майже 3 тисяч споживачів зі звільненого міста Снігурівка, селища Березнегувате та села Зелений Гай. Знову з’явився газ у мешканців Снігурівки та села Українка. Централізоване водопостачання відновлено для жителів 17 населених пунктів Снігурівської та 16 Горохівської громад.

За останніми даними, знову доступний мобільний зв’язок у Снігурівці, селищах Засілля та Первомайське, в селах Вавилове й Зелений Гай. Тривають відновлювальні роботи у решті деокупованих населених пунктів області.

Відновлюються виплати пенсій. Їх на деокуповані території Миколаївщини привозять мобільні пересувні пункти “Укрпошти”. Громадянам виплачено вже понад 8 мільйонів гривень. Зокрема, пенсії отримали жителі Снігурівки, селища Центральне, сіл Вавілове, Знам’янка та Новокиївка.

Також на звільнені території області доставлено вже більш як 200 тонн гуманітарної допомоги. Це харчові продукти, засоби гігієни, теплий одяг, будівельні матеріали тощо.