На Житомирщині депутати облради проголосували за заборону діяльності УПЦ МП

14:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

27 квітня на засіданні сесії Житомирської обласної ради депутати підтримали звернення до вищих органів влади з проханням заборони діяльності УПЦ МП та розірвати договори оренди із релігійними громадами УПЦ МП.

У порядку денному під номером 41 депутати розглядали питання “Про діяльність Української Православної Церкви, яка має церковно-канонічний зв’язок із Російською Православною Церквою”. Ініціатором розгляду цього питання є  звягелянин Олександр Ющенко.

Також підтримали проєкт рішення за авторства депутатки облради Тетяни Парфентієвої.

Звернення стосувалося розірвання договорів оренди із релігійними громадами УПЦ (МП). Це звернення до Президента України та Кабміну, аби вирішити це питання на центральному рівні. В проєкт цього рішення також внесли пропозицію відмінити попереднє рішення Житомирської обласної ради попереднього скликання, прийняте у 2017 році, про видачу в оренду землі комунальної власності монастирю в Чоповичах. Прийняте тоді рішення відмінили і, відповідно, землю повернули в комунальну власність. За це рішення проголосували 39 депутатів, один був проти.