На в’їздах у Миколаїв встановили тимчасові блокпости

15:56

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаїв блокпости, Миколаїв, новини, Україна, блокпости, війна, конфлікт, поліція, Нацгвардія, Николаев блокпосты, Николаев, новости, Украина, блокпосты, война, конфликт, полиция, Нацгвардия,

У Миколаєві на в’їздах до обласного центру встановили тимчасові блокпости. Про це йдеться у сюжеті програми «Об’єктив» на «НІС-ТВ».

Правоохоронці працюють у посиленому режимі – на цілодобове чергування щодня заступає понад 250 поліцейських, а також співробітники Національної гвардії та СБУ. Також сформовані додаткові піші та автопатрулі. Особлива увага приділяється стратегічним об’єктам інфраструктури та адміністративним установам.

– Серед першочергових завдань правоохоронців – забезпечення правопорядку, розкриття злочинів та профілактика правопорушень. Оперативне реагування на можливі загрози безпеці громадян. Посилене патрулювання є превентивним заходом забезпечення публічного порядку та спокою мешканців регіону, – повідомив представник Головного управління Національної поліції у Миколаївській області Ігор Гончаренко.

Нагадаємо, що Володимир Путін 21 лютого підписав указ про визнання «Л/ДНР», що стало поворотним моментом у конфлікті на сході України. Після цього російські війська увійшли на територію окупованого Донбасу.