На сцені Миколаївського драматичного театра – «Наше містечко»

22:59

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

100-й театральний сезон добігає кінця. В Миколаївському драматичному театрі проводжають його виставою «Наше містечко». Не дивлячись на важкі часи, театр продовжує працювати. Керівник закладу Артем Свистун зазначає – ювілейний сезон став суцільним викликом. Обстріли, руйнування, евакуація та мобілізація. І саме завдяки Збройним Силам України та глядачам, колектив не здається, продовжує грати заради творчості та підтримки морального духу миколаївців.

«Наше містечко» – вистава імерсійна, тобто глядачі взаємодіють  з акторами під час гри. Цей формат дуже сподобався присутнім, тому  колектив буде повертатися до нього і  надалі. У п’єсі розповідається історія вигаданого американського маленького містечка Гроверс-Корнерса у 1901—1913 роках. Перед глядачами розгортається повсякденне життя його громадян.

«Наше містечко» – найвідоміша п’єса американського драматурга Торнтона Уайлдера, за яку він отримав Пуліцерівську премію.

В постановці вдалося задіяти всю трупу театру. Її реалізували безпосередньо на головній сцені. Режисер Євген Курман.

22 вересня 2022 року історична будівля театру зазнала значних пошкоджень через російську ракетну атаку , але колектив це не зупинило. За словами Артема Свистуна, наразі триває відновлення та реставраційні роботи і 1 жовтня планується запустити в роботу основну залу з великою сценою.

Миколаївські поціновувачі театрального мистецтва змогли долучитися до подій п”єси протягом трьох днів – з 26 по 28 травня. Попри те, що ювілейний сезон завершено, на глядачів чекають нові вистави від колективу театру. Наприклад вже 7 червня відбудеться перший показ «Земного монологу» за творами нашого видатного земляка Дмитра Креміня. (За матеріалами інтернет-видання “Свідок” та телеканалу “Март”).