На сторожі життя та здоров’я маленьких миколаївців: пологовому будинку №3 передали нове обладнання для новонароджених

14:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Благодійний фонд «Благомай» передав до КНП Миколаївської міськради «Пологовий будинок №3» вкрай необхідне медичне обладнання. Це три кювези закритого типу для новонароджених Atom Air Incu I, три кювези-трансформери для новонароджених Atom Dual Incu I та автомобіль швидкої медичної допомоги на базі шасі PEUGEOT BOXER тип С. До фінансування наданої благодійної допомоги долучилась також компанія PEPSICO.

Про це повідомили в міському управлінні охорони здоров’я.

Як зазначається в повідомленні, ця техніка буде вагомим внеском у розбудову перинатального центру в нашому місті та стане в нагоді для збереження здоров’я маленьких незламних миколаївців.

Кювези дозволять створити оптимальний мікроклімат для виходжування немовлят із вагою при народженні від 500 г, а автомобіль швидкої медичної допомоги із неонатальним обладнанням – сформувати виїзну неонатальну бригаду для надання невідкладної неонатальної допомоги на місці та/або транспортування новонароджених у тяжкому стані до медичного закладу.

Нагадаємо, що миколаївський пологовий будинок №3 визнано найбільш оптимальним для створення міського перинатального центру та включено до спроможної мережі закладів охорони здоров’я Миколаївського госпітального округу.

Подібна реорганізація потребує суттєвого дооснащення закладу для створення нових служб та відділень та, зокрема, відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених та відділення постінтенсивного догляду та другого етапу виходжування недоношених немовлят.

Тож з новою технікою медпрацівники закладу зможуть ще швидше та якісніше надавати допомогу маленьким пацієнтам.