На порозі- 8 березня! Що категорично не можна дарувати жінкам

17:02

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Женщины, женский парламент

Днями стало відомо, що українці, незалежно від ставлення до “радянського” свята 8 березня, не захотіли відмовлятися від додаткового вихідного дня на це свято. Тож так чи інакше, але традиція привітань для жінок в Україні збережеться. Ви можете святкувати традиційний Міжнародний жіночий день або використовувати його, згідно з новими віяннями, для розмов про права жінки. У будь-якому разі – буде цікаво ознайомитися з народними прикметами, які подарунки здавна не прийнято дарувати жінкам, ця інформація стане в пригоді й на інші свята.

За народними повір’ями, зібраними виданням “Обозреватель”, деякі подарунки не слід дарувати жінкам, щоб не накликати біду чи проблеми зі здоров’ям. Ви будете здиовані, але під народну заборону потрапили такі популярні подарунки, як прикраси, шампунь та певні сорти квітів у горщиках.

Купуючи презенти жінкам на 8 березня, забобонні люди обов’язково звертають увагу на давні повір’я. Що категорично не можна дарувати жінкам та які популярні презенти під забороною у тих, хто вірить у прикмети, розбирався OBOZREVATEL.

Прикраси із перлів

Прикраси із перлів дуже витончені, мінімалістичні та елегантні, але, за словами біоенергетиків, такий подарунок може негативно позначитися на здоров’ї та емоційному стані жінки.

Вся справа у тому, що здавна перли вважалися негативним подарунком, що принесе адресатці тільки сльози і втрати. Астрологи кажуть, для жінок певного знаку зодіаку можна зробити виключення. Наприклад, перли на енергетичному рівні дуже підійдуть представницям знаку Рак. Якщо вам подарували перли, забобонні люди радять дати дарувальнику кілька монет взамін.

Що категорично не можна дарувати жінкам: під забороною популярні речі

Білизна

Наші прабабусі з особливою обережністю ставилися до нижньої білизни та нічних сорочок у якості подарунків. За повір’ями, на такі речі можна легко навести порчу.

Звісно, на подружжя чи пару подібна заборона не поширюється, інтимні подарунки можна приймати з рук рідних та надійних людей.

Засоби гігієни

Гелі для душу, шампуні, засоби для догляду за тілом – дуже популярні подарунки на 8 березня. У народі кажуть, що дарувати засоби гігієни слід у крайньому випадку. За повір’ям, такий презент призведе до сварки та погіршення стосунків.

Гребінець

Є два трактування такого подарунку. Забобонні люди вірять, що на гребінці можна навести порчу та передати обдарованому негатив. За іншою версією, гребінці здавна дарували недругам, щоб накликати у їхнє життя сварки, конфлікти і непорозуміння з близькими.

Чому не можна дарувати вазони з квітами

Чимало кімнатних рослин є енергетичними вампірами. Тож з такою квіткою можна підсунути людині додаткові неприємності. Тому треба обирати варіант дуже ретельно.

Також нова рослина, навіть із позитивною енергетикою може не прижитись у новому домі. Якщо вона почне хворіти та засихати, це принесе занепад і її власнику. Ще одне повір’я, пов’язане з енергією рослини, каже, що через подарунок людина може передати новому власнику свій негатив.

Окремий забобон стосується дарування кімнатних квітів людям, які хворіють. Такий подарунок прирівнюється до побажання недужому “врости в землю”, як квітка, тобто померти.

Прикмети мають окремо ставлення і до того, що у горщику фактично знаходиться сира земля, яку пов’язують зі смертю. Отже, це ще одна причина вважати такий подарунок недоречним.

Що хорошого може принести такий подарунок

І навпаки, якщо правильно підібрати подарунок, вважається, що рослина, отримана таким чином, може стати справжнім оберегом для оселі. Вона захищатиме тих, хто у ній живе, і подарує їм додаткову життєву енергію.

Також, в’янення подарованої рослини пов’язують з тим, що буцімто так вона забирає весь негатив зі свого власника. Ціною свого життя очищує його долю.

Кому можна дарувати кімнатні квіти

Звісно, люди, не схильні до забобонів, поставляться до подарованої живої квітки без перестороги. Також раді такому подарунку будуть ваші близькі, які займаються розведенням кімнатних рослин. В такому разі заздалегідь дізнайтесь, чого їм бракує у колекції, і піднесіть це на свято – такий презент принесе людині величезну радість.

Якщо ж кімнатну рослину подарували вам і ви побоюєтесь, що вона принесе вам невдачу, є спосіб зробити такий подарунок більш безпечним. Просто віддайте за нього невелику суму грошей. Енергетично це буде вважатись покупкою, а не подарунком, і небезпеки уже не нестиме.