На півдні йдуть запеклі бої, російські окупанти поступаються

17:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

США ПЗРК, новини, ПЗРК, ПТРК, ракети, зброя, постачання, Україна, рф, війна, союзники, США ПЗРК, новости, ПЗРК, ПТРК, ракеты, оружие, поставка, Украина, рф, война, союзники

Станом на сьогодні, 23 вересня, на півдні України тривають запеклі бої, ворог таки поступається, і українські захисники поступово закріплюють території за собою.

Про це заявила керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк, повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За її словами, бої йдуть запеклі і на півдні зараз досить спекотно. Вогонь йде і з одного боку, і іншого, але ворог все ж таки поступається:

«Поступово території ми закріплюємо за собою. Це його напружує, відповідно обстріли стають то менше, то більше, в залежності від того, яку кількість боєкомплекту ми уразили. Якщо два-три склади боєзапасу вже злетіли у повітря, то стріляти їм нема чим, і вони очікують, поки налаштується якась чергова паромна або понтонна переправа, по якій підтягнеться резерв».

Вона додала, що за минулу добу ЗСУ на південному напрямку уразили і пункти управління, і командні пункти, і райони зосередження техніки та живої сили. Наразі, за її словами, ці дані уточнюють.