На Намиві пІдприємцям нагадали про вимоги часу

18 травня з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в зв’язку з послабленням карантинних обмежень, працівники відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Заводського району спільно зі співробітниками Заводського ВП ГУ НП у Миколаївській області, головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підприємців Заводського району, а саме в мкр Намив.
Під час заходу було ознайомлено з рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів під час торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами, роботи закладів громадського харчування,  перукарень та салонів краси на період карантину в зв’язку з поширенням    коронавірусної хвороби (COVID-19).
Також співробітником ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області надано довідки власникам закладів, що функціонують на території Заводського району, щодо усунення виявлених недоліків при здійсненні підприємницької діяльності на час дії карантину.
З керівниками та персоналом вищезазначених об’єктів  проведено бесіду щодо дотримання встановлених обмежень під час дії карантину та про передбачену адміністративну відповідальність за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».
Адміністрація
Заводського району.