На Миколаївщині залишилось відновити газопостачання у 9 населенних пунктах

11:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Цена на газ, рынок газа, Украина, газ, Европа, новости, торги, Газпром, монополия, РФ, ЕС, Макогон, цена,

 Cтаном на сьогодні залишилось відновити газопостачання у 9 з 56 населених пунктів, які постраждали під час бойових дій. Це 8 сіл в Миколаївському районі (Луч, Мирне, Прибузьке, Степова Долина, Партизанське, Киселівка, Вавилове, Центральне) та с. Пришиб Баштанського району, повідомляє Миколаївська ОВА.

Відновлено газопостачання і продовжуються роботи з підключення споживачів в м. Снігурівка, смт Первомайське, с. Квітневе, с. Українка, с. Котляреве, с. Шевченкове, СВТ с. Лупарево Миколаївського району.

Очікується завершення розмінування територій в селах Луч, Мирне, Степова Долина, Партизанське, Киселівка, Вавилове, Центральне Миколаївського району та забезпечення доступу аварійно-відновлювальних бригад до обстеження та ремонтів.

Після виконання вищезазначених безпекових заходів спеціалісти АТ «Миколаївгаз» приступили до ремонтних робіт в с. Партизанське – пущено 2 ШРП, замінено 20,5 м газопроводів, запірна арматура. Роботи проводяться силами 2 бригад.

В найближчий час розпочнуться роботи з відновлення газопостачання в с. Пришиб Баштанського району, за результатами виконаних обстежень та замовлень необхідних матеріалів, надходження яких очікується на наступному тижні.

Станом на 30.03.2023, через значні пошкодження та руйнування газорозподільного обладнання та мереж, позбавлені послуг газопостачання 5088 споживачів АТ «Миколаївгаз» в Миколаївському та Баштанському районах.