На Миколаївщині відновлюють роботу підприємств та інфраструктуру — начальник ОВА

16:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Станом на 10 квітня на Миколаївщині розглядають можливості відновлення роботи великих підприємств. Зокрема, за допомогою інвесторів та Уряду.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” розповів начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

За словами Віталія Кіма, підприємства, які через бойові дії були змушені припинити свою роботу, через відсутність виробництва не мають змоги сплачувати податки. Питання відновлення роботи бізнесу на Миколаївщині розглядають на рівні Уряду.

“7 квітня  відбулась виїзна нарада в Снігурівській громаді, на деокупованій території, під головуванням міністерки економіки України Юлії Свириденко. Одним з ключових питань обговорення було відновлення роботи бізнесу. Є конкретні підприємства, яким зараз Уряд буде сприяти у відновленні”, — розповів Віталій Кім.

Також у відновленні роботи підприємств допомагають інвестори.

“Сьогодні у мене відбулась зустріч з представниками підприємства, які планують тут відкрити діяльність. Тобто це постійна робота, результат якої можна буде побачити в логічні терміни, 9 місяців — це дуже швидко, а зазвичай — півтора-два роки”, — сказав начальник ОВА.

За словами очільника області, станом на 10 квітня триває відновлення великого заводу на Миколаївщині. Проте якого саме, з метою безпеки, не розголошується.

“Робота постійна, ми намагаємось про це не говорити, щоб не інформувати ворогів”, — пояснив Віталій Кім.