На Миколаївщині в ТЦК працюють військові, комісовані після поранень

7:45

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Белый дом, новости, Украина, США, Пентагон, военная помощь, летальное вооружение, оружие, война, США

На Миколаївщині у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки станом на 1 травня працює майже десять військових, які були комісовані через поранення, але забажали продовжувати службу.

Про це в телемарафоні “Єдині новини” повідомила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони “Півдня” Наталія Гуменюк, передає Суспільне.

Президент Володимир Зеленський рекомендує співробітників ТЦК, відправити на фронт, а на їхнє місце призначити військових після поранень. За словами Наталії Гуменюк, ця ініціатива на півдні вже має реалізацію.

“У Миколаївській області вже працює майже 10 людей, які не можуть бути застосовані в бойовій підрозділи, але хочуть і можуть бути корисними на службі. Вони зараз призначені в Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, виконують свою роботу”, — розповіла Наталія Гуменюк.

Зі слів Гуменюк, такі військкоми є мотиваторами для інших.

“Вони особистого досвіду можуть розказати, наскільки важливо і потрібно служити й забезпечувати безпеку держави, виборювати нашу перемогу. Це люди, які не тільки отримали поранення, які були комісовані через хворобу. Вони готові служити, допомагати й бути корисними”, — сказала а Наталія Гуменюк.