На Миколаївщині службова вівчарка Емма отримала відзнаку “За віддану службу”

14:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Службова вівчарка Емма шукає вибухівку та зброю, допомагає військовослужбовцям нести службу на блокпостах. Собаку та її господаря Максима Табуріна за досягнення у службі нагородили відзнаками Командувача Нацгвардії України.

  Про це пише Суспільное.

У лавах Національної гвардії України Максим Табурін з 2020 року. Тоді ж вирішив для себе, що хоче служити саме у кінологічній службі.

“Це моя перша власна собака і мій перший контракт проходження служби в лавах нацгвардії. Я придбав собаку, ще не бувши у кінологічному підрозділі”, — розповів Максим Табурін.

За словами нацгвардійця Максима, минув час, поки вони з собакою знайшли спільну мову. В цьому допомогло навчання та проведення спільного дозвілля.

Вівчарці Еммі майже три роки. Дресирувальник і господар Максим характеризує її як врівноважену та грайливу собаку, яка добре виконує свої службові задачі з виявлення зброї та набоїв.

Максима Табуріна відзначили подякою Командувача Національної гвардії України за досягнення у службовій діяльності. А його службову вівчарку Емму — медаллю “За віддану службу”.

Загалом у кінологічній групі патрульного батальйону в/ч 3039 станом на 18 травня п’ять собак, розповів начальник кінологічної служби Віталій Шинкаренко.