На Миколаївщині сформували Штаб оборони

13:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Штаб оборони, новини, Миколаїв, Миколаївщина, Територіальна оборона, Україна, Штаб обороны, новости, Николаев, Николаевщина, Территориальная оборона, Украина

На Миколаївщині сформовано Штаб захисту, до складу якого увійшли ветерани війни, кадрові військові, представники патріотичних організацій, а також учасники «Асоціації інвалідів та ветеранів АТО», «Правого сектору» та Нацкорпусу. Про це розповів ветеран АТО, член Штабу оборони Миколаївщини Роман Бойко, повідомляє «СВІДОК.info».

За його словами, кількість керівного складу безпосередньо у Штабі – вісім осіб.

– Ми співпрацюємо тісно з представниками територіальної оборони (ТрО), найближчим часом плануємо провести навчання на полігоні. З іншими збройними силами, структурами навчання ми не можемо проводити, – розповів Роман Бойко.

У Штабі є три категорії громадян: перша – представники оперативного резерву, тобто ті, хто піде до Збройних Сил відразу, друга – це ті, хто вступить до ТРО, і третя – хто не може воювати за віком або станом здоров’я. Такі люди вступають у добровольчі формування.

За словами Романа Бойка, всі, хто хоче захищати Україну, кому дозволяє здоров’я та не старше 60 років, можуть звертатися до Штабу.