На Миколаївщині може з’витися будинок для переселенців на більш ніж 1700 квартир

10:58

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Николаев, жилье, строительство

На Миколаївщині розробили проект 26-секційної будівлі, розрахованої на понад 1700 квартир для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Про це сказав заступник голови Миколаївської ОВА Олександр Трайтлі під час конференції Офісу омбудсмена щодо роботи з ВПО, передає Укрінформ .

«Ми поставили перед собою амбітну мету – створили проект на будівництво у місті Первомайську 26-секційної будівлі більш ніж на 1700 квартир для ВПО. Запрошую всіх донорів, міжнародні установи приєднатися та допомогти нам реалізувати цей проект», – сказав Трайтлі.

Він також зазначив, що проблема забезпечення житлом наразі є дуже актуальною. Багато мешканців області втратили власні приміщення через обстріли, які тривали майже рік. Тому сьогодні частина людей буде тимчасово розміщена у модульних будиночках, одержаних від Європейської комісії, де є все необхідне для комфортного проживання.

«Всередині переміщені особи та люди, які залишилися без житла внаслідок військових дій, житимуть у цих будиночках в очікуванні, доки буде відремонтовано або відновлено з нуля власне житло», – зазначив чиновник.