На Миколаївщині хочуть побудувати житло для 2 тис. ВПО

11:18

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Николаев, жилье, строительство

Вчора начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім обговорив проєкт будівництва поселення для майже двох тисяч внутрішньо переміщених осіб з представниками компанії Team Savante Group.

Про це повідомляє Миколаївська ОВА.

На зустрічі були присутні керуючий партнер TSG Джон Бейкрофт, його заступник Георгій Синянський, представник компанії Стівен Харлін, заступник начальника Миколаївської ОВА Олександр Трайтлі та керівник миколаївського офісу UST – Ukraine Support Team Дмитро Тарасенко.

Проєкт забезпечить українцям, переміщеним внаслідок війни, безпечні та комфортні умови проживання у тимчасових селищах. Зокрема розглядається перспектива будівництва на Миколавїщині житла для розміщення майже двох тисяч переселенців.

«Ми прагнемо забезпечити максимальну підтримку вимушених переселенців. Наразі у пріоритеті – створення умов для їхнього проживання. Тому допомога з боку міжнародних партнерів є надзвичайно важливою», – сказав Кім.

Зі свого боку представники Team Savante Group запевнили, що візьмуть до уваги усі обговорені аспекти, аби ефективно розподілити можливості та ресурси для організації проживання переселенців.