
На Миколаївщини 25 серпня сталась дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль “Ford Mondeo” злетів у кювет, перекинувся та загорівся.
Про це 26 серпня повідомили у Головному управлінні ДСНС України в Миколаївській області.
Ввечері о 20:19 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що на трасі Н-14 біля села Антонівка автомобіль “Ford Mondeo” злетів у кювет, перевернувся та загорівся.
Водій до прибуття рятувальників зміг вибратись з машини. Його госпіталізували. Пожежу загасили надзвичайники о 20:55 на площі 4 квадратних метри.