На Миколаївщині арештували всі підприємства, власниками яких є громадяни РФ — начальник ОВА

15:44

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На Миколаївщині арештували всі підприємства, власниками яких є громадяни Російської Федерації. Станом на 18 січня цим питанням займаються правоохоронці. Також триває процес переходу Миколаївського глиноземного заводу у власність держави.

Про це керівник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім розповів у коментарі “НикВести”.

За словами Віталія Кіма, Миколаївський глиноземний завод, що належить російському олігарху Олегу Дерипасці, після переходу у державну власність може виготовляти сировину для виробництва алюмінію в Європі.

“Наголошую, що це лише мої думки. Це підприємство може працювати на виготовлення продукції, яка потім буде перероблятись на європейських заводах для виробництва алюмінію, який потрібен промисловості України. Але є багато нюансів, хтось має цим займатись, інвестувати гроші, щоб змінити цей ланцюг постачання в тому числі з сировиною”, — сказав Віталій Кім.

Начальник ОВА розповів, що актуальним питанням є будівництва в Україні заводу з переробки сировини для виготовлення алюмінію.

“Цей завод міг би бути у Запоріжжі, що стосується будівництва такого заводу в Миколаєві, ми дивились на це питання, але це тривалий час і потрібно все одно розпочинати з взаємодії з іншими заводами, які працюють, щоб зберегти робочі місця, які є на Миколаївщині. Але на майбутнє, це питання також розглядається”, — говорить Віталій Кім.