На «Миколаївелектротрансі» запрацювала телефонна “гаряча лінія”

11:40

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

«Николаевэлектротранс» новые троллейбусы, новости, Николаев, троллейбусы, Николаевэлектротранс, Миколаївелектротранс, общественный транспорт,

Відсьогодні запрацювала “гаряча лінія” КП “Миколаївелектротранс”. Тепер пасажири електротранспорту дізнатись детальну інформацію про графік роботи рухомого складу і залишити свої пропозиції та скарги щодо роботи підприємства.

Номер телефону гарячої лінії – 095 084 38 04. Графік роботи з 7:00 до 20:00, щоденно, без вихідних.

Директор КП «Миколаївелектротранс» Юрій Сметана зазначив, що такий зв’язок з пасажирами дасть змогу ще більш оперативно реагувати на всі можливі скарги пасажирів та контролювати роботу водіїв на лінії. Також це один зі способів зробити електротранспорт більш комфортним для користування у повсякденних справах, адже за вказаним номером можна буде уточнити час прибуття чи відправлення тролейбуса або трамвая. Також Юрій Сметана повідомив, що всі дзвінки пасажирів фіксуються та записуються, і в будь-який час можна перевірити якість роботи гарячої лінії.

На підприємстві також зазначили, що найближчим часом вказаний номер телефону буде додатково розміщено у всіх одиницях рухомого складу.