На Миколаївщині складено ще 7 протоколів щодо порушення карантинних норм

17:52

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

порушення карантинних норм, карантин, коронавірус, Миколаївщина

З потраплянням до «червоної» зони карантину в Миколаївській області активізовано щоденну роботу щодо дотримання обмежувальних карантинних заходів. 4 листопада представник Первомайської районної державної адміністрації спільно зі спеціалістами Держпродспоживслужби інспектували громадські заклади Кам’яномостівської сільської територіальної громади Первомайського району на дотримання протиепідемічних норм, повідомляє Миколаївська облдержадміністація в Facebook.

Були перевірені станція Кам’яний Міст, та заклади сіл Катеринка, Кримка й Кам’яний Міст. Загалом обстежили 9 закладів торгівлі. За результатом перевірки, складено 7 протоколів про адміністративні правопорушення.

Серед виявлених порушень — відсутність дезінфікуючих засобів для обробки поверхонь та підлоги, відсутність паперових рушників для витирання рук після миття тощо.

Зазначимо, що діяльність відповідно до протиепідемічних обмежень та відповідальне ставлення кожного допоможе якнайшвидше зупинити поширення COVID-19. А для бізнесу, який працює згідно з карантинними вимогами, «червона» зона карантину пройде без масштабних обмежень і економічних втрат.