На базі міських центрів соціального захисту у Миколаєві розгорнули додаткові місця для проживання людей, які втратили власне житло

11:28

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Олександр Сєнкевич повідомив, що на базі міських центрів соціального захисту розгорнули додаткові місця для проживання людей, які втратили власне житло.

“Від початку повномасштабної війни ми розгорнули в Миколаєві кілька прихистків для тих, хто втратив власне житло. В них проживають як миколаївці, так і жителі області.

Їх забезпечуємо їжею, речами першої необхідності та одягом. Зазвичай, люди живуть тут кілька днів, відходять від шоку після пережитого, збирають документи й необхідні речі та евакуюються далі. Але є й ті, які лишаються саме в таких прихистках і чекають, доки наші військові звільнять від окупантів їхні міста і села.

Нещодавно додаткові місця ми розгорнули на базі наших центрів соціального захисту. Вони розташовані у різних районах міста, тож у разі необхідності зможемо оперативно розселяти людей. Також наразі у різних районах міста готуємо пункти обігріву. У разі будь-яких аварійних ситуацій з опаленням, зможемо там розміщувати жителів”.