На автономерах в Україні заборонили символи Z і V

12:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Кабмін ввів у дію рішення про заборону на замовлення та виробництво індивідуальних номерних знаків, які містять символіку, пов’язану з тоталітарними режимами та повномасштабним вторгненням Росії в Україну. Однак, ця заборона не поширюється на номерні знаки державної реєстрації для електромобілів.

Про це стало відомо з Постанови КМУ №1081 “Про запровадження номерних знаків транспортних засобів, що виробляються на індивідуальні замовлення їх власників”. Також на українських номерних знаках не може бути емблем органів держави-терориста та збройних сил Росії.

Нова постанова Кабінету Міністрів України забороняє замовляти та виробляти індивідуальні номерні знаки, що містять символіку, що асоціюється з військовим вторгненням Росії на територію України та тоталітарними режимами. Крім того, літери “Z” і “V”, а також їх використання в словах на кирилиці замість “З”, “С”, “В”, “Ф” також потрапили під заборону. Це поширюється і на написи та зображення, пов’язані з комуністичним та нацистським тоталітарними режимами. Однак, номерні знаки державної реєстрації для електромобілів не підпадають під цю заборону.

На українських номерних знаках не може бути емблем органів держави-терориста та збройних сил Росії: сухопутних військ, повітряно-космічних сил, військово-морського флоту, ракетних сил стратегічного призначення.