Митрополит Епіфаній освятив 12 ікон, які написані на бронеплитах від бронежилетів

13:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Михайлівському Золотоверхому соборі Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній освятив 12 ікон, які написані на бронеплитах від бронежилетів. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Це перша серія плит. Вони не прості, вони з передової. Ті, які врятували життя нашим захисникам і захисницям. На деяких з них ми створюємо картини, тобто живопис. Паралельно вирішили зробити серію ікон. Для того, щоб більше людей мали можливість дізнатись про що це. Це про творчість, про мистецтво, про об’єднання людей, Збройних сил, влади вірою, вірою в перемогу, вірою в Бога. Все це зображено на бронеплитах”, – сказав співзасновник благодійного фонду «Україна для героїв» Олександр Ковальчук.

Він зазначив, що освячені ікони наступного тижня поїдуть до США. За його словами, там планується ініціювати молитовні сніданки, де люди зможуть донатити на нові засоби захисту для військових.

Крім того, Ковальчук додав, що в подальшому планується створювати нові такі колекції, які презентуватимуть за кордоном.

“Духовна звитяга” – це 12 ікон, написаних на бронеплитах від бронежилетів, які “відпрацювали” на війні, були пошкоджені, але стримали ворожі кулі й зберегли життя українським захисникам.

Фото: Павло Багмут, Укрінформ