Минулого року до роботи в лікарнях Миколаєва залучили 86 лікарів-інтернів. Серед них і випускники місцевого вишу

12:59

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

27 лютого управління охорони здоров’я міськради підбило підсумки роботи галузі за минулий рік.

Під час воєнного стану медичні заклади Миколаєва працюють в штатному режимі та повністю забезпечені медикаментами та іншими матеріалами. В умовах відсутності електроенергії стабільне функціонування забезпечують за допомогою автономних джерел живлення, водопостачання. Завдяки станціям Starlink є зв’язок.

Упродовж 2022 року медичну допомогу людям надавали 4 тис. 95 працівників галузі охорони здоров’я. Це майже 80% від довоєнної кількості персоналу.

При цьому навіть у воєнний період управління охорони здоров’я докладає зусиль для залучення молодих спеціалістів. Так, за минулий рік колективи міських лікарень поповнили 86 лікарів-інтернів. До речі, 17 з них – перші випускники медичного інституту ЧДУ ім Петра Могили. 28 лікарів, які раніше проходили інтернатуру, приступили до роботи.

Миколаївські медики працювали в надзвичайно складних умовах, часто без належного відпочинку та під загрозою обстрілів. Завдяки їх відданості та мужності врятовано тисячі життів. У період воєнного стану 22 працівники галузі охорони здоров’я міста отримали державні відзнаки за свій внесок у боротьбу українського народу.